سلام به روانکامی های عزیز

ما در وبسایت روانکام به آموزش های روانشناسی به صورت کاملا علمی میپردازیم .از اونجایی که در فضای مجازی مطالب روانشناسی به اشتباه و به قول معروف مطالب زرد زیادی میبینیم و خواننده و دنبال کنندگان دچار سردرگمی میشوند و جدا کردن مطالب زرد از مطالب تخصصی قابل تشخیص نمیباشد ، روانکام این موضوع رو رسالت خودش می داند که با انتشار مطالب کاملا علمی در زمینه هایی که نیاز مخاطبان هست خیال شما عزیزان رو از این بابت راحت کند که زمانی که در سایت روانکام دنبال محتوا هستید با مطالب و محتواهایی روبرو خواهید شد که پشتوانه های کاملا علمی و نظری در علوم روانشناختی دارند.

در حقیقت روانکام جاییه که کمک میکنیم با آموزش های ساده ،علمی و موثر هر کسی در هر جایی زندگیش رو بهتر کنه،تا دنیای ما دنیای آگاه تری بشه و قطعا در دنیای آگاهتر هم خود ما هم نسل های بعد از ما راحت تر میتونیم زندگی کنیم .
ما در این وبسایت ضمن آموزش های رایگان به ارائه دوره ها،محصولات و محصولات آموزشی در حیطه مهارتهای زندگی ، سلامت روان ، توسعه فردی ، ارتباطات فردی و بین فردی و مسائل روانشناختی عمومی میپردازیم.
روانشناس خوب در شیراز-سایت روان شناسی روانکام
رزومه و تخصص
سرکار خانم قربانی نژاد از از سال ۱۳۹۱ پروانه تخصصی خود را از سازمان بهزیستی دریافت کرده و شروع به فعالیت در زمینه های فردی ، پیش از ازدواج و زوج درمانی کرده اند .
ایشان در زمینه های طرحواره درمانی و Emdr تخصص دارند و با سابقه درخشان در این زمینه ها تا به حال هزاران پرونده موفق درمانی داشته اند و در این زمینه خدمات درمانی ارائه داده اند .
شما حتی اگر خارج از ایران زندگی میکنید میتوانیدداز طریق گوگل میت یا واتس آپ با کیفیت مراجعه حضوری با ایشان جلسه حضوری داشته باشید و کافیه به واتس آپ هر یک از شماره های زیر پیام بدهید .

کوچینگ

سرکار خانم مریم قربانی نژاد دارای مدرک کوچینگ از موسسه گلوبال کانادا هستند و سابقه درخشانی در فرایند کوچینگ در زمینه های کوچینگ فردی ، لایف استایل ، بهبود سبک زندگی ، موفقیت و پیشرفت در زمینه های فردی و شغلی داشته اند و شما می توانید از خدمات کوچینگ ایشان به صورت فرایند های یک ساله استفاده کنید .

آدرس دفتر برای مراجعه حضوری

شیراز ، بلوار مطهری ، نبش ستارخان صد گل طبقه 6 واحد 42